Atomfutás rajtlista (rajtszámok) és eredmények 2023.

Az alábbi listában az összes nevezés megtekinthető, melyek pénzügyi teljesítése is megtörtént! Fontos, hogy a lista sorrendje a pénzügyi rendszer feldolgozottsági állapota szerint változhat!

Név Táv / rajtszám Helyezés / idő Atom100
Vörös MáriaBrutálATOM classic
48001
--
Nagy Bernadett600m gyermektáv
601
--
Horváth - Vörös LászlóBrutálATOM kölyök
42001
--
Horváth - Vörös TamásBrutálATOM kölyök
42002
--
Bőhm Noa600m gyermektáv
602
--
Mácsik Balàzs2000m gyermektáv
2001
--
Mácsik BalàzsBrutálATOM kölyök
42003
--
Mihályi-Bogár Judit1/6 marATOM 7 km
7001
--
Mácsik Bence600m gyermektáv
603
--
Horváth Brigitta BeatrixBrutálATOM classic
48012
--
Puchné dr. Berta Blanka Piroska1/3 marATOM 14 km
14001
--
Szeidl Ferenc1/2marATOM 21 km
21001
-72 km
Balog ZsoltBrutálATOM classic
48002
--
Eperi Péter KoppányBrutálATOM light
44001
--
Weisz MátéBrutálATOM light
44002
--
Mészáros Tamás1/2marATOM 21 km
21061
-30 km
Gregusné Csizmadia Csilla1/3 marATOM 14 km
14003
--
Kaluz Ákos Bertalan3/4marATOM 31 km
31035
-289 km
Mészáros Zoltán3/4marATOM 31 km
31046
-68 km
Mészáros ZoltánBrutálATOM classic
48064
-68 km
Bárdos Roberta3/4marATOM 31 km
31001
--
Tabajdi József Nándor3/4marATOM 31 km
31002
-269 km
Weisz PetraBrutálATOM light
44003
--
Blatt KamillaBrutálATOM classic
48003
--
DÓCZI SZILÁRDBrutálATOM classic
48004
--
Illés Zoltán Dávid3/4marATOM 31 km
31003
--
Kiss Zsolt1/3 marATOM 14 km
14002
--
Somodi Anna Márta600m gyermektáv
604
--
Somodi Barnabás3000m
3001
--
Somodi BarnabásBrutálATOM kölyök
42004
--
Balogh Csaba1/2marATOM 21 km
21002
-25 km
Fehér Lajos1/2marATOM 21 km
21003
--
Sira Krisztina1/2marATOM 21 km
21004
--
Sira Sándor1/6 marATOM 7 km
7002
--
Vasvári Márton3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Freiné Fritz Ildi3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Jakab Gábor1/2marATOM 21 km
21005
--
Reinics Gábor1/3 marATOM 14 km
14004
--
Reinics Bálint600m gyermektáv
605
--
Bán Gréta Lilien600m gyermektáv
--
Fillér MarcellBrutálATOM kölyök
42005
--
Horvàth Fanni2000m gyermektáv
2007
--
Horvàth Rèka2000m gyermektáv
2008
--
Szabó Helén1/6 marATOM 7 km
7003
--
Pap MarcellBrutálATOM classic
48005
--
Kiss Adorján3000m
3002
--
Beregszászi Marianna1/2marATOM 21 km
21006
-30 km
rothattila69@gmail.com1/2marATOM 21 km
21020
--
Pásztor Csaba1/2marATOM 21 km
21007
-62 km
Szántó László1/2marATOM 21 km
21008
--
Csóka Zoltán3/4marATOM 31 km
31004
--
Nagy László Miklós3000m
3003
--
Molnár Zsolt3/4marATOM 31 km
31005
-21 km
Péti Tamás1/3 marATOM 14 km
14005
--
Lippai Beáta3/4marATOM 31 km
31006
-68 km
Nagy Dóra3000m
3004
--
Nagy Dominika ÁgnesBrutálATOM light
44006
--
Nagy Attila3/4marATOM 31 km
31007
-68 km
Nagy AttilaBrutálATOM light
44005
-68 km
Péti András2000m gyermektáv
2002
--
Wiesz Csilla Eleonóra1/2marATOM 21 km
21009
--
Fülöp Mónika3/4marATOM 31 km
31008
--
Takácsné Csór Marianna1/2marATOM 21 km
21010
-121 km
Borovics Károly3/4marATOM 31 km
31009
-63 km
Klieber Judit1/3 marATOM 14 km
14006
-46 km
Németh Balázs Barnabás2000m gyermektáv
2003
--
Poórné Szép Marianna1/2marATOM 21 km
21011
-83 km
Varju Edit1/3 marATOM 14 km
14007
--
Oszvald Edit1/2marATOM 21 km
21012
--
Farkas Roland GyörgyBrutálATOM light
44007
--
Tankovics Csongor3/4marATOM 31 km
31036
-100 km
Kolozsi Zoltán1/6 marATOM 7 km
7007
--
Istovics Krisztina1/2marATOM 21 km
21013
--
Legeza László1/2marATOM 21 km
21014
--
Tompa Tünde1/2marATOM 21 km
21015
--
Mátrai Zsolt3/4marATOM 31 km
31010
--
Egri István3/4marATOM 31 km
31011
--
Parrag-Fekete Réka1/2marATOM 21 km
21016
-42 km
Hakszer Erika1/2marATOM 21 km
21017
-140 km
Király Balázs3/4marATOM 31 km
31012
-161 km
Nagy Viktor1/2marATOM 21 km
21024
--
Rati Orsolya1/2marATOM 21 km
21018
-10 km
Halász Annamária3/4marATOM 31 km
31013
-84 km
Halász Gábor3/4marATOM 31 km
31014
-84 km
Kuris Oszkár3/4marATOM 31 km
31016
-68 km
Parrag Gábor3/4marATOM 31 km
31015
-68 km
Gosztolya József3/4marATOM 31 km
31030
-31 km
Marton Ervin1/2marATOM 21 km
21056
--
Brunner Róbert1/2marATOM 21 km
21019
--
Kis-Klippel Mónika1/6 marATOM 7 km
7004
--
Kis Dominik2000m gyermektáv
2004
--
Janó KrisztiánBrutálATOM classic
48006
--
Angyal Klára1/2marATOM 21 km
21021
--
Orosz Blanka3000m
3005
--
Girst Máté2000m gyermektáv
2005
--
Girst MátéBrutálATOM kölyök
42006
--
Böröcz-Boda Boglárka1/6 marATOM 7 km
7005
--
Varga András1/2marATOM 21 km
21022
-30 km
Burányi Melinda1/2marATOM 21 km
21023
-30 km
Szedlák MárkBrutálATOM kölyök
42007
--
Szedlák PatríciaBrutálATOM kölyök
42008
--
Szedlák BálintBrutálATOM classic
48007
--
Lacza Tamás600m gyermektáv
606
--
Dr. Kiss András1/2marATOM 21 km
21051
-63 km
Dr. Kiss AndrásBrutálATOM light
44042
-63 km
Ács MíraBrutálATOM classic
48008
--
Nagynè Kókai Evelin Zsanett1/6 marATOM 7 km
7006
--
Nagynè Kókai Evelin ZsanettBrutálATOM light
44008
--
Benkő RékaBrutálATOM classic
48009
--
Tarcsay Péter3/4marATOM 31 km
31017
-83 km
Sebestyén Sára Erzsébet600m gyermektáv
607
--
Kern Patrik2000m gyermektáv
2006
--
Kern Martin600m gyermektáv
608
--
Fábián Zsolt1/2marATOM 21 km
21060
-51 km
Grósz FerencBrutálATOM classic
48010
--
Fábián ZsoltBrutálATOM classic
48065
-51 km
Grósz DanielBrutálATOM kölyök
42009
--
Gansperger Mátyás3/4marATOM 31 km
31018
--
Kuti Dorka600m gyermektáv
609
--
Koltai Dániel3/4marATOM 31 km
31019
-65 km
Koltai DánielBrutálATOM classic
48011
-65 km
Kis-Deli Attila3/4marATOM 31 km
31020
-47 km
Dömèny Kata2000m gyermektáv
2009
--
Klettlinger Orsolya3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Meczker Bettina3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Dobszai Zsolt3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Görbe Ferenc3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Hanol Szilvia3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Keresztes Reich Klára3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Kiss Norbert3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Mácsikné Szabó Kitti3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Nagy Anita3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Pócza Katalin3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Szabó Attila3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Kovács Zoltán1/2marATOM 21 km
21025
--
Kiss BernadettBrutálATOM light
44009
--
dr. Turbucz Ágota1/6 marATOM 7 km
7008
--
Benedeczki DóraBrutálATOM light
44010
--
Prantner József1/2marATOM 21 km
21026
--
Prantner Benedek600m gyermektáv
610
--
Nagy Blanka600m gyermektáv
611
--
Nagy Bianka600m gyermektáv
612
--
Csapó-Kun Petra3000m
3006
--
Csapó-Kun PetraBrutálATOM light
44011
--
Csapó-Kun Réka1/6 marATOM 7 km
7009
--
Csapó-Kun RékaBrutálATOM light
44012
--
Sáfrány Ramóna3000m
3007
--
Nagy DávidBrutálATOM classic
48013
--
Lengyel PéterBrutálATOM classic
48014
--
Lengyel PéterBrutálATOM light
44013
--
Kiss Istvan3/4marATOM 31 km
31021
-21 km
Török Enikő3000m
3011
--
Sipos Sándor1/2marATOM 21 km
21027
-118 km
Jobbágy Gyula1/3 marATOM 14 km
14013
-62 km
C. Szabó István1/2marATOM 21 km
21036
--
Vámos Gábor1/3 marATOM 14 km
14014
--
Tibai GizellaBrutálATOM classic
48015
--
Miklósa Dóra AdriennBrutálATOM classic
48016
--
Fritz Szabina1/6 marATOM 7 km
7010
--
Fritz SzabinaBrutálATOM light
44014
--
Király Tibor1/2marATOM 21 km
21028
--
Demkó Gergely1/3 marATOM 14 km
14008
--
Ányosné Schiefer Katalin3000m
3009
--
Ányos Álmos3000m
3008
--
Ányos Csanád600m gyermektáv
613
--
Ányos Márton2000m gyermektáv
2010
--
Ányos József1/3 marATOM 14 km
14009
--
Ányos MártonBrutálATOM kölyök
42010
--
András AngélaBrutálATOM classic
48017
--
Tivolt Zsanett3/4marATOM 31 km
31022
--
Nyirati ZsoltBrutálATOM classic
48018
--
Orbán LászlóBrutálATOM light
44015
--
Gembolya Gergő600m gyermektáv
618
--
Gembolya GergőBrutálATOM kölyök
42019
--
Blatt Virgil3/4marATOM 31 km
31032
--
Balogh Ferenc3/4marATOM 31 km
31023
--
Balogh FerencBrutálATOM classic
48019
--
Kolozsvári AdriennBrutálATOM classic
48020
--
Sima Éva3/4marATOM 31 km
31033
-211 km
Molnár Zoltán3/4marATOM 31 km
31024
-72 km
Szél Zsófia Luca600m gyermektáv
614
--
Szél Zsombor600m gyermektáv
615
--
Szél ZsomborBrutálATOM kölyök
42011
--
Puch Zoltán1/3 marATOM 14 km
14010
--
Kerner DávidBrutálATOM classic
48021
--
Balázs Árpád1/2marATOM 21 km
21029
-105 km
Meixner Gabriella1/6 marATOM 7 km
7012
--
Schönveitz JohannaBrutálATOM light
44018
--
Kiss-Prantner Krisztina1/6 marATOM 7 km
7014
--
Kollár Andrea1/2marATOM 21 km
21038
-20 km
Nyikos SzilviaBrutálATOM classic
48022
--
Kertész IbolyaBrutálATOM classic
48023
--
Nagy Lilla1/2marATOM 21 km
21030
--
Németh Andrea1/6 marATOM 7 km
7013
--
Balog Mária3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Marsalkó-Papp Helga3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Balog Mária3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Dr Nagy Arpad3/4marATOM 31 km
31026
--
Hepp PéterBrutálATOM classic
48024
--
Hepp Adél600m gyermektáv
616
--
Hepp Liza2000m gyermektáv
2011
--
Hepp-Péter Bianka1/6 marATOM 7 km
7011
--
Nagy Gabor3/4marATOM 31 km
31025
--
Hajnalka HetesiBrutálATOM classic
48031
--
Szőke RóbertBrutálATOM classic
48025
--
Felkert JánosBrutálATOM classic
48026
--
Schveizer GyöngyiBrutálATOM classic
48027
--
Kolozsi Erzsébet3/4marATOM 31 km
31027
-140 km
Lovas TiborBrutálATOM classic
48028
--
Lovas MárkBrutálATOM kölyök
42012
--
Körösztös Rozália3/4marATOM 31 km
31034
-61 km
Vasi CsabaBrutálATOM classic
48032
--
Vasi ZoltánBrutálATOM classic
48033
--
Csörgő Tímea1/2marATOM 21 km
21031
--
Xantus-Nagy Milán3/4marATOM 31 km
31028
-61 km
Kis Anita1/2marATOM 21 km
21032
--
Sabankó Zétény DemeterBrutálATOM light
44016
--
Sabankó ZalánBrutálATOM kölyök
42013
--
Sabankó ZénóBrutálATOM kölyök
42014
--
Török Gergely3000m
3012
--
Richter Ferenc1/2marATOM 21 km
21033
-31 km
Kelő Sára1/2marATOM 21 km
21034
-31 km
Fári Krisztina1/3 marATOM 14 km
14011
--
Kunner ZsomborBrutálATOM light
44017
--
Kunner Csongor2000m gyermektáv
2012
--
Kollár LiliBrutálATOM kölyök
42015
--
C. Szabóné Kocsiczki Ilona1/2marATOM 21 km
21037
-43 km
Králl Balázs3/4marATOM 31 km
31029
--
Szél Zsófia LucaBrutálATOM kölyök
42016
--
Vadkerti Csaba1/2marATOM 21 km
21035
--
Lacza András1/3 marATOM 14 km
14012
--
Rózsavölgyi Kincső Hanna600m gyermektáv
617
--
Keller VinceBrutálATOM kölyök
42017
--
Keller JánosBrutálATOM kölyök
42018
--
Keller Vince2000m gyermektáv
2013
--
Keller János2000m gyermektáv
2014
--
Keller JánosBrutálATOM classic
48029
--
Nikl Zoltán3/4marATOM 31 km
31031
--
Nikl ZoltánBrutálATOM classic
48030
--
Hoffer BenceBrutálATOM kölyök
42020
--
Hoffer ErikBrutálATOM light
44019
--
Gaál AndreaBrutálATOM classic
48041
--
Mácsik Balázs1/3 marATOM 14 km
14015
--
Mácsik Andor3000m
3013
--
Kiss DóraBrutálATOM light
44020
--
Patkós Attila3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Ungváry-Csoknya BíborkaBrutálATOM classic
48034
--
Nagy Ágnes3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Nagy László3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Rózsáné Horváth AndreaBrutálATOM classic
48035
--
Richter Gabriella3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Stellios Simiakis3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Hosnyánszki Bence3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Nagy-Kovács AndreaBrutálATOM light
44021
--
Nagy AttilaBrutálATOM light
44022
--
Nagy Csenge PannaBrutálATOM light
44023
--
Nagy Zselyke Napsugár600m gyermektáv
619
--
Ács PongrácBrutálATOM light
44047
--
Bernáthné Szabó Adrienn3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Havasi DominikBrutálATOM classic
48036
--
Lux BálintBrutálATOM classic
48037
--
Ördög Léna600m gyermektáv
620
--
Deàk GergőBrutálATOM kölyök
42021
--
Aradi Danuta600m gyermektáv
621
--
Aradi Luca600m gyermektáv
622
--
Aradi Zóra600m gyermektáv
623
--
ReichertAdamBrutálATOM classic
48038
--
Kovács ElődBrutálATOM classic
48039
--
Szabó ÉvaBrutálATOM classic
48040
--
Koczka Balázs LeventeBrutálATOM kölyök
42022
--
Nős Botond1/6 marATOM 7 km
7015
--
Nős BotondBrutálATOM light
44024
--
Nős Dalma1/6 marATOM 7 km
7016
--
Nős DalmaBrutálATOM light
44025
--
Nős Dávid3000m
3014
--
Nős DávidBrutálATOM light
44026
--
Nős Bálint1/3 marATOM 14 km
14016
--
Nősné Mezey Judit1/3 marATOM 14 km
14017
--
Müller Botond600m gyermektáv
625
--
Müller Bence600m gyermektáv
624
--
Horváth Tamás1/6 marATOM 7 km
7017
--
Mészáros Boglárka1/6 marATOM 7 km
7018
--
Fodor György3000m
3015
--
Tankovics TituszBrutálATOM kölyök
42023
--
Tankovics LinuszBrutálATOM kölyök
42024
--
Nikolaev Sergei1/6 marATOM 7 km
7019
--
Erastova Polina1/6 marATOM 7 km
7020
--
Erastov Evgenii1/6 marATOM 7 km
7021
--
Erastov Valentin600m gyermektáv
626
--
Klopova Mariia1/6 marATOM 7 km
7022
--
Nikolaeva Sofia600m gyermektáv
627
--
Honti Anikó1/6 marATOM 7 km
7023
--
Halmosi Balázs1/2marATOM 21 km
21039
--
Fitt Máté ÁdámBrutálATOM classic
48042
--
Oláh György3/4marATOM 31 km
31037
-72 km
Oláh GyörgyBrutálATOM classic
48043
-72 km
Vaderna Péter1/3 marATOM 14 km
14018
--
Vadernáné Szabó Katalin1/6 marATOM 7 km
7024
--
László Zsolt1/2marATOM 21 km
21040
--
Weisz Janka3000m
3016
--
Weisz JúliaBrutálATOM light
44027
--
Schmidt ÁronBrutálATOM light
44028
--
Schmidt Áron3000m
3017
--
Schmidt Elza600m gyermektáv
628
--
Virág Gyula1/2marATOM 21 km
21041
--
Feil István1/2marATOM 21 km
21042
--
Binder CsabaBrutálATOM classic
48044
--
Metz Ildikó3/4marATOM 31 km
31038
--
Egresitsné Tóth ZitaBrutálATOM classic
48048
--
dr. Benedek Zoltán3/4marATOM 31 km
31044
--
Alföldy Hajnal3/4marATOM 31 km
31039
--
Bódis CsongorBrutálATOM kölyök
42028
--
Bódis Csongor2000m gyermektáv
2016
--
Bódis CsanádBrutálATOM kölyök
42029
--
Dobos OrsiBrutálATOM classic
48045
--
Gera GyőzőBrutálATOM classic
48046
--
Rohn Doroti600m gyermektáv
629
--
Sebestyén LucaBrutálATOM kölyök
42044
--
Busa DorottyaBrutálATOM classic
48047
--
Takács DénesBrutálATOM kölyök
42025
--
Rikli BalázsBrutálATOM light
44029
--
Rikli DánielBrutálATOM kölyök
42026
--
Martincsek FlóriánBrutálATOM light
44030
--
Rikli BarnabásBrutálATOM light
44031
--
Martincsek Fábián600m gyermektáv
630
--
Martincsek IstvánBrutálATOM light
44032
--
Szegedi-Müller Katalin1/6 marATOM 7 km
7027
--
Szegedi Kristóf600m gyermektáv
632
--
Egresits JánosBrutálATOM classic
48049
--
Szegedi Zsófia600m gyermektáv
633
--
Szegedi Patrik1/6 marATOM 7 km
7028
--
Haragh Ádám3/4marATOM 31 km
31040
--
Farkas Boglárka1/6 marATOM 7 km
7025
--
Kállai Titanilla3000m
3018
--
Kállai Annabella600m gyermektáv
631
--
Gál Szabolcs1/6 marATOM 7 km
7026
--
Németh DánielBrutálATOM classic
48050
--
Nagy Noel600m gyermektáv
634
--
Kovács Roland3000m
3019
--
Kovács Emilia600m gyermektáv
635
--
Sárvári János3000m
3020
--
Ifka Szilvia3000m
3021
--
Molnár Attila1/2marATOM 21 km
21043
--
Csóka Brigitta1/3 marATOM 14 km
14021
--
Szudi Laura600m gyermektáv
636
--
Dr.Szudi Gábor1/2marATOM 21 km
21044
--
Kiss Viktória3/4marATOM 31 km
31041
-157 km
Timári Petra1/2marATOM 21 km
21045
--
Mogyorósi Zita1/2marATOM 21 km
21046
--
Kiss Róbert3/4marATOM 31 km
31042
-157 km
Klippel MátéBrutálATOM classic
48051
--
Kissné Fiziker Renáta3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Hajdu ZsófiaBrutálATOM light
44033
--
Rohn Doroti2000m gyermektáv
2015
--
Lénàrd AdriennBrutálATOM classic
48052
--
Papp Csaba1/2marATOM 21 km
21047
--
Horváth Fiametta1/6 marATOM 7 km
7029
--
Balog Csaba3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Varjas Tibor1/6 marATOM 7 km
7030
--
Szabados Gergő1/6 marATOM 7 km
7031
--
Forgács Richárd Ferenc1/2marATOM 21 km
21048
-83 km
Kiss Emma600m gyermektáv
651
--
Kiss JánosBrutálATOM light
44087
--
Sebestyén Petra600m gyermektáv
652
--
Kálmánné Valki Diána3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Éles BettinaBrutálATOM classic
48053
--
Kálmán KittiBrutálATOM light
44035
--
Kálmán GergőBrutálATOM light
44036
--
Varga Zoltán1/6 marATOM 7 km
7032
--
Kálmán Levente1/2marATOM 21 km
21049
--
Hermán Gábor3/4marATOM 31 km
31043
--
Hermán GáborBrutálATOM classic
48054
--
Németh Balázs1/6 marATOM 7 km
7033
--
Hársas Mini1/6 marATOM 7 km
7034
--
Szőcs PatrikBrutálATOM light
44037
--
Lakatos LukácsBrutálATOM light
44038
--
Misik DánielBrutálATOM light
44039
--
Bakó CsongorBrutálATOM light
44040
--
Mórocz Zoltánné3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Hajnovits Zoltán1/6 marATOM 7 km
7035
--
Gerendai Gábor1/2marATOM 21 km
21050
--
Dobrotka Katalin1/6 marATOM 7 km
7036
--
Jankovics EditBrutálATOM light
44041
--
Rácz TamásBrutálATOM classic
48055
--
Lehőcz Péter3/4marATOM 31 km
31049
--
Pappné Szatmári Magdolna1/3 marATOM 14 km
14019
--
Kiss Laura RékaBrutálATOM light
44043
--
Kiss Gréta LíviaBrutálATOM light
44044
--
Kiss Zétény SándorBrutálATOM light
44045
--
Friedl JánosBrutálATOM classic
48056
--
Malcsik Kála3000m
3022
--
Flach Zsolt1/2marATOM 21 km
21052
--
Sági Roland1/2marATOM 21 km
21054
--
CSISZÁR ERIK MARCELLBrutálATOM kölyök
42027
--
Czaun Dóra1/3 marATOM 14 km
14020
--
CSISZÁR ERIK MARCELL600m gyermektáv
637
--
Sebestyén ZoltánBrutálATOM light
44088
--
Bernáth Zoltán1/2marATOM 21 km
21053
--
Baksainé Szabján Marianna1/2marATOM 21 km
21055
--
Szőcs LeventeBrutálATOM light
44046
--
Tóth Gábor1/3 marATOM 14 km
14022
--
Tóth Edit1/3 marATOM 14 km
14023
--
Gyarmati Ádám1/3 marATOM 14 km
14024
--
Nagy MarcellBrutálATOM light
44054
--
Pap-Holveiger OrsolyaBrutálATOM light
44048
--
Petrik Àron3000m
3023
--
Petrik Dalma2000m gyermektáv
2017
--
Kiss Lelle600m gyermektáv
638
--
Kiss NorbertBrutálATOM classic
48057
--
Heincz Sándor3/4marATOM 31 km
31045
--
Kiss Péter600m gyermektáv
639
--
Rohn Benett600m gyermektáv
640
--
Rohn ÁdámBrutálATOM kölyök
42030
--
Fehérvári Mária1/3 marATOM 14 km
14025
--
Hosszu Istvánné3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Reisinger TimeaBrutálATOM light
44051
--
Fillér Dávid1/6 marATOM 7 km
7037
--
Bősz Krisztina3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Pesti BorbálaBrutálATOM classic
48058
--
Tardi István1/2marATOM 21 km
21057
--
Szabadi Szilvia1/3 marATOM 14 km
14026
--
Benedek Bence IstvánBrutálATOM kölyök
42031
--
Tardi TamásBrutálATOM kölyök
42032
--
Nagy Balázs DávidBrutálATOM classic
48059
--
Bondor ZsoltBrutálATOM classic
48060
--
Bondor DonátBrutálATOM light
44049
--
Bondor EmiliBrutálATOM kölyök
42033
--
Nagy Balázs600m gyermektáv
641
--
Czimmer Éva1/3 marATOM 14 km
14027
--
Sebestyén CintiaBrutálATOM classic
48061
--
Török NimródBrutálATOM light
44050
--
Bondor-Raffer TündeBrutálATOM classic
48062
--
Mátyás Tamás1/3 marATOM 14 km
14029
--
Csucska OlíviaBrutálATOM kölyök
42034
--
Orosz BenceBrutálATOM light
44052
--
Orosz Csaba1/2marATOM 21 km
21058
--
Orosz-Mihályi Melinda1/2marATOM 21 km
21059
--
Csicsó Judit3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Szemes DánielBrutálATOM kölyök
42035
--
Kriston Csaba1/6 marATOM 7 km
7038
--
Pfeiffer DóraBrutálATOM light
44053
--
Kriston Csabáné1/6 marATOM 7 km
7039
--
Nagy BertalanBrutálATOM kölyök
42036
--
Nagy AndrásBrutálATOM light
44055
--
Tóth-G. BalázsBrutálATOM light
44056
--
Kérges GergelyBrutálATOM light
44057
--
Tóth-G. HannaBrutálATOM kölyök
42037
--
Zagyi AnnaBrutálATOM light
--
Örvös BíborkaBrutálATOM classic
48063
--
Jávor LeventeBrutálATOM light
44058
--
Jávor BenceBrutálATOM light
44059
--
Jávor CsengeBrutálATOM kölyök
42038
--
Érdi ZoraBrutálATOM kölyök
42039
--
Érdi Zora600m gyermektáv
642
--
Gorliczai-Szabó Tünde3/4marATOM 31 km
31047
--
Kovács Melinda3000m
3024
--
Virányi Vanda600m gyermektáv
643
--
Kern LászlóBrutálATOM light
44060
--
Kern ErikBrutálATOM light
44061
--
Fàbiàn Annaliza1/6 marATOM 7 km
7040
--
Nagy Péter3/4marATOM 31 km
31048
-42 km
Ulrich RobertBrutálATOM classic
48066
--
KOHUT MONIKA1/6 marATOM 7 km
7041
--
KOHUT MONIKA3000m
3025
--
Pappné Hardi Márta3/4marATOM 31 km
31053
--
Horváth Dániel600m gyermektáv
644
--
Horváth KittiBrutálATOM light
44062
--
Szerecz Miklós1/3 marATOM 14 km
14028
--
Sajó LászlóBrutálATOM classic
48070
--
Sajó László1/6 marATOM 7 km
7043
--
Keserü AlexandraBrutálATOM light
44063
--
Pupp ÁgnesBrutálATOM light
44064
--
Mészáros Levente2000m gyermektáv
2018
--
Méhész ÁdámBrutálATOM classic
48067
--
Szabó Christopher1/3 marATOM 14 km
14031
--
Csibi Ádám2000m gyermektáv
2019
--
Török Pál3000m
3026
--
Orbán László Péter3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Lendvai PéterBrutálATOM kölyök
42040
--
Hesz Bence600m gyermektáv
645
--
Hesz Léna600m gyermektáv
646
--
Michl Balázs3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Michl Gábor3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Bacskai BálintBrutálATOM classic
48068
--
Jávorcsik ÁkosBrutálATOM light
44065
--
Hock MátéBrutálATOM light
44067
--
Hock AndreaBrutálATOM light
44066
--
Balog Gyöngyike3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Rakovszky Vilmos600m gyermektáv
647
--
Staub MátéBrutálATOM light
44068
--
Staub RékaBrutálATOM light
44069
--
Staub Ákos600m gyermektáv
648
--
Staub ÁkosBrutálATOM kölyök
42041
--
Reisch József1/6 marATOM 7 km
7042
--
Kanizsay Krisztian1/2marATOM 21 km
21062
--
Kanizsay Maja3000m
3027
--
Kanizsay Tas2000m gyermektáv
2020
--
Rakovszky Izabella600m gyermektáv
649
--
Balogh Ferenc3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Csupor Gábor3/4marATOM 31 km
31050
-124 km
Rádi Róbert DánielBrutálATOM light
44070
--
Vajdáné Marsai Zsuzsa3/4marATOM 31 km
31051
--
Horváth Csaba3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Dr. Pokol GergőBrutálATOM classic
48072
--
Jakab-Kiss OrsolyaBrutálATOM light
44071
--
Pokol EmeseBrutálATOM light
44072
--
Szàsz Kinga3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Nagy BalázsBrutálATOM classic
48071
--
Deézsi-Magyar Nóra1/2marATOM 21 km
21063
--
Jakab ÁlmosBrutálATOM light
44073
--
Jakab LehelBrutálATOM kölyök
42042
--
Jakab LeventeBrutálATOM light
44074
--
Dobos GyörgyBrutálATOM light
44075
--
Tóth Róbert3/4marATOM 31 km
31052
--
Linka ZójaBrutálATOM light
44076
--
Csizmadia NóraBrutálATOM light
44077
--
Csizmadia RékaBrutálATOM light
44078
--
Csizmadia ZoltánBrutálATOM light
44079
--
Csizmadia ZoltánnéBrutálATOM light
44080
--
Horváth CsabaBrutálATOM light
44081
--
Simon FerencBrutálATOM light
44082
--
Simonné Subi NikolettBrutálATOM light
44083
--
Katics Emma2000m gyermektáv
2021
--
Bálint LászlónéBrutálATOM light
44089
--
Deák-Bakos Nóra3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Hum László1/3 marATOM 14 km
14032
--
Borza-Seres KlaudiaBrutálATOM light
44095
--
Seres-Lakner ViktóriaBrutálATOM light
44096
--
Anna Káposztás1/3 marATOM 14 km
14033
--
Szabó Dominik2000m gyermektáv
2022
--
Szabó Dominik3000m
3028
--
Szabó Dominik1/6 marATOM 7 km
7044
--
Szabóné Mácsi Marianna3000m
3029
--
Szabó DominikBrutálATOM light
44084
--
Túri IstvánBrutálATOM classic
48073
--
Kiss Alajos1/2marATOM 21 km
21065
-42 km
Vesztergombi Norbert3/4marATOM 31 km
31054
--
Krezinger Valéria3/4marATOM 31 km
31055
--
Takács Attila3/4marATOM 31 km
31056
--
Vida Gábor1/6 marATOM 7 km
--
Vida-Nagy Anett1/6 marATOM 7 km
--
Székelyhidi Edina1/6 marATOM 7 km
7045
--
Schmidt Péter Olivér3000m
3030
--
Guba Sándor1/2marATOM 21 km
21074
-42 km
Horváth Sándor1/6 marATOM 7 km
--
Papp Tibor3/4marATOM 31 km
31057
-89 km
Szűcsné Marcsi1/2marATOM 21 km
21081
--
Tóth Gyöngyi1/2marATOM 21 km
21073
--
Horváth Csaba1/2marATOM 21 km
21068
-21 km
Horváth-Dudás Melinda1/2marATOM 21 km
21069
-21 km
Markovics ZalánBrutálATOM light
44085
--
Nyéki Gábor1/2marATOM 21 km
21066
-133 km
Pataki András1/6 marATOM 7 km
7046
--
Havacs NorbertBrutálATOM classic
48074
--
Katona Hanna Lia600m gyermektáv
650
--
Csicsó Amina Regina3000m
3031
--
Csicsó Amina ReginaBrutálATOM kölyök
42043
--
Tőke DorottyaBrutálATOM light
--
Hrabovszky Károly1/6 marATOM 7 km
7047
--
Kiss ÁkosBrutálATOM light
44086
--
Studer János1/2marATOM 21 km
21067
--
Biró-Sütő Tünde1/3 marATOM 14 km
14034
--
Biró Csaba1/2marATOM 21 km
21070
--
Szűcs Márta1/6 marATOM 7 km
7048
--
Kuczkó Róbert3/4marATOM 31 km
31058
--
Karcagi Dóra1/3 marATOM 14 km
14035
--
Ibolya Cselikné Nyírfalvi3000m
3032
--
Puskás TamásBrutálATOM classic
--
Kirschner DávidBrutálATOM light
44098
--
Kirschnerné Katona AnettBrutálATOM light
44099
--
Kirschner DorkaBrutálATOM light
44100
--
Kirschner ZoltánBrutálATOM light
44101
--
Hajba IstvánBrutálATOM classic
48075
--
Mosonyi Ferenc1/3 marATOM 14 km
14036
--
Ördög CsanádBrutálATOM kölyök
42045
--
Mészáros Rita3/4marATOM 31 km
31060
--
Csordás Dániel1/2marATOM 21 km
21071
--
Horváth Szilvia1/6 marATOM 7 km
7049
--
Kovács Lívia Fortuna1/6 marATOM 7 km
7050
--
Nagypál Márton3000m
3033
--
Nagypál MártonBrutálATOM light
44090
--
Tóth Szilárd OlafBrutálATOM light
44093
--
Sinkó KláraBrutálATOM classic
48076
--
Kovács ZoltánBrutálATOM classic
48077
--
Marina Fomina1/3 marATOM 14 km
14037
--
Korica Niko600m gyermektáv
653
--
Matity MarinBrutálATOM light
44091
--
Matity Marin3000m
3034
--
Őze József3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Pákozdi Alexandra3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Dobosi Ervin1/2marATOM 21 km
21072
--
Tandi KrisztinaBrutálATOM light
44092
--
vanya BálintBrutálATOM kölyök
42046
--
Vanya GergelyBrutálATOM kölyök
42047
--
Szabó Béla1/2marATOM 21 km
21075
--
Pálfalvi AdinaBrutálATOM kölyök
42048
--
Pálfalvi ElenaBrutálATOM kölyök
42049
--
Masalskiy Yury1/3 marATOM 14 km
14038
--
Dr. Pék Richárd Tamás1/2marATOM 21 km
21076
--
Sidló Joseph2000m gyermektáv
2023
--
Sidló Anna600m gyermektáv
654
--
Rónai Gábor1/6 marATOM 7 km
7051
--
Vincze Nóra600m gyermektáv
660
--
Rajk NoelBrutálATOM kölyök
42050
--
Várhegyi Attila1/3 marATOM 14 km
14039
--
Dr. Hadi Nóra1/6 marATOM 7 km
7053
--
Varhegyi Dóra600m gyermektáv
655
--
Hadi József1/6 marATOM 7 km
7054
--
Winter IringóBrutálATOM kölyök
42051
--
Petrovics AnnaBrutálATOM kölyök
42052
--
Petrovics IstvánBrutálATOM kölyök
42053
--
Halász-Nagyvári Míra2000m gyermektáv
2024
--
Halász-Nagyvári Márton600m gyermektáv
656
--
Sarkadi Léna2000m gyermektáv
2025
--
Sarkadi Huba600m gyermektáv
658
--
Bernáth Zoltán1/6 marATOM 7 km
7052
--
Farkas Péter1/3 marATOM 14 km
--
Farkas Darel3000m
--
Dr. Hadi Zsófia1/2marATOM 21 km
21077
--
Lyah Angelika1/3 marATOM 14 km
--
Horváth JózsefBrutálATOM classic
48078
--
Bóna RóbertBrutálATOM classic
48079
--
Dénes GáborBrutálATOM light
44094
--
Keller Zoltán600m gyermektáv
657
--
Simity Réka1/6 marATOM 7 km
--
Magó Gábor1/3 marATOM 14 km
14040
--
Hadi Józsefné3000m
3035
--
Laposa Andrea ElviraBrutálATOM classic
--
Rácz Miklós1/3 marATOM 14 km
14041
--
Szöllősi Adrienn1/3 marATOM 14 km
14042
--
Nagy Előd600m gyermektáv
661
--
Gazdag Balázs1/2marATOM 21 km
21078
--
László Lujza600m gyermektáv
659
--
Palkó Mónika NílaBrutálATOM kölyök
42054
--
Badics Barnabás1/2marATOM 21 km
21079
--
Ádám Inez1/2marATOM 21 km
21080
--
Gulyás Zsolt1/2marATOM 21 km
--
Feuerstahler Éva1/2marATOM 21 km
--
Mezey Gabriella3000m
3036
--
Gyöngyösi Enikő3000m
3037
--
Reshetin AleksandrBrutálATOM classic
48082
--
Reshetina NataliaBrutálATOM classic
48083
--
Kesztyűs Léna2000m gyermektáv
--
Kesztyűs Lilien600m gyermektáv
--
norbert.damjan@gmail.comBrutálATOM light
44097
--
Danysin DánielBrutálATOM classic
48084
--
Nagy István1/2marATOM 21 km
21082
-62 km
Heller Balázs1/3 marATOM 14 km
14043
-21 km
Szerletics Imréné1/2marATOM 21 km
21083
-89 km
Takács TamásBrutálATOM classic
48085
--
Takács TituszBrutálATOM classic
48086
--
Grófné Horváth Anita3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Tóth Tamara Franciska3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Marton-Takács Viktória3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Szabóné Horváth Julianna3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Vitéz Norbertné3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Tóth Tamara Franciska3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Baksay Adrienn1/6 marATOM 7 km
7055
--
Éberling Hanna2000m gyermektáv
2026
--
Éberling Lili2000m gyermektáv
2027
--
Erb DánielBrutálATOM classic
48087
--
Horváth Dávid AttilaBrutálATOM classic
48088
--
Szebeni Zsolt3/4marATOM 31 km
31061
--
Szebeniné Orsányi Beatrix1/6 marATOM 7 km
7056
--
Péntek Bence2000m gyermektáv
2028
--
Lacza Tamás1/6 marATOM 7 km
7057
--
Kacz DávidBrutálATOM light
44102
--
Kacz DóraBrutálATOM light
44103
--
Szegedi-Szűcs Emese1/3 marATOM 14 km
14044
--
Kacz DánielBrutálATOM classic
48089
--
Bálint MelindaBrutálATOM classic
48090
--
Vida Zoltán1/2marATOM 21 km
21084
-56 km
Konkoly Balázs3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
-65 km
Kocsis KingaBrutálATOM classic
48091
--
Orbán ÁdámBrutálATOM classic
48092
--
Fenyvesi Szabolcs1/2marATOM 21 km
21085
-51 km
Bakonyi László1/2marATOM 21 km
21086
--
Bognár-Pap Zsuzsanna1/2marATOM 21 km
21087
--
Imre RolandBrutálATOM classic
48093
--
Imre MárkBrutálATOM classic
48094
--
Halasi TamásBrutálATOM classic
48097
--
Iaroslav1/6 marATOM 7 km
7058
--
Kiss LauraBrutálATOM classic
48095
--
Artem1/6 marATOM 7 km
7059
--
Haldorsen Roar1/2marATOM 21 km
21088
--
Duzsi Gábor BalázsBrutálATOM classic
48096
--
Dóczi AnnaBrutálATOM light
44104
--
Vásári Eszter Ágnes3/4marATOM 31 km buliváltó
--
GYÖRGY GÁBOR1/3 marATOM 14 km
-127 km
GYÖRGY GÁBORBrutálATOM classic
-127 km
Herner László3/4marATOM 31 km
31062
--
Agnes Gombos1/2marATOM 21 km
21089
--
Éger Szabolcs1/3 marATOM 14 km
14045
--
Éger Bence3000m
3038
--
Éger Dóra2000m gyermektáv
2029
--
Éger Péter600m gyermektáv
662
--
Éger BenceBrutálATOM kölyök
42055
--
Sipos-Szabó Tünde1/6 marATOM 7 km
7060
--
Klézliné Teffner Gabriella1/6 marATOM 7 km
7061
--
dr. Soós László1/6 marATOM 7 km
7062
--
Polyák Balázs3/4marATOM 31 km
31063
--
Hesz János1/3 marATOM 14 km
14046
--
Reik Julia2000m gyermektáv
2030
--
Reik JuliaBrutálATOM kölyök
42056
--
Döbröntey Bea3/4marATOM 31 km
31064
--
Halasi FranciskaBrutálATOM light
44105
--
Vajda Balázs1/2marATOM 21 km
21090
--
Halasi IvettBrutálATOM light
44106
--
Izsó Gergő1/2marATOM 21 km
21091
--
Hőnyi GáborBrutálATOM classic
48098
--
Szilágyi Attila3000m
3039
--
Szilágyi Bianka2000m gyermektáv
2031
--
Szilágyi Attila600m gyermektáv
663
--
Vértes ElenaBrutálATOM classic
48099
--
Légrádi József1/3 marATOM 14 km
14047
--
Szabó Eszter SáraBrutálATOM light
44111
--
Osztermajer Mónika3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Reik SamuelBrutálATOM light
44107
--
Osztermajer MónikaBrutálATOM light
--
Kristina Gromova1/6 marATOM 7 km
7063
--
Ódor Kamilla ZsófiBrutálATOM light
--
Rácz MárkBrutálATOM light
44108
--
Szolga Anna3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
--
Soós István1/2marATOM 21 km
21092
--
DmitriiBrutálATOM classic
48100
--
Frigyesi TamásBrutálATOM kölyök
42057
--
Frigyesi GergelyBrutálATOM kölyök
42058
--
Vucsák-Fekete Krisztina1/3 marATOM 14 km
--
Bognár Zsolt1/2marATOM 21 km
21093
--
Kerekes Boglárka1/6 marATOM 7 km
--
Mucska Márton1/2marATOM 21 km
21094
-83 km
Bodó Karolina1/2marATOM 21 km
21095
--
Bodó István1/2marATOM 21 km
21096
--
Feher Niki1/2marATOM 21 km
21097
--
Drenkovits Kata1/6 marATOM 7 km
7064
--
Drenkovits Dorka2000m gyermektáv
2032
--
Fehér Beatrix3000m
3040
--
Drenkovits Endre1/6 marATOM 7 km
7065
--
Sziebert György1/2marATOM 21 km
21098
-62 km
Sziebert Gréta1/2marATOM 21 km
21099
--
Sziebert GrétaBrutálATOM light
44109
--
Herman Péter1/2marATOM 21 km
21100
--
Kertész IbolyaBrutálATOM classic
--
Szabó LinettBrutálATOM light
44110
--
GYÖRGY GÁBOR1/2marATOM 21 km
21102
-127 km
GYÖRGY GÁBORBrutálATOM classic
48102
-127 km
Bögyös NikolettBrutálATOM light
--
Erőss Áron Ágost LehelBrutálATOM classic
48103
--
Árkosi Tímea1/6 marATOM 7 km
7066
--
Kasellák Andrea3/4marATOM 31 km
31065
--
Kasellák AndreaBrutálATOM classic
48101
--
Szentesi Péter1/2marATOM 21 km
21101
--
Ivan CherkasovBrutálATOM classic
48104
--
Nagy Máté3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Nagy Zsófia Klára1/6 marATOM 7 km
--
Péger Nikolett3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Eigner Zita3/4marATOM 31 km buliváltó
--
Győri Norbert1/6 marATOM 7 km
7067
--
Győri Nataniel3000m
3041
--
Tátrai TamásBrutálATOM classic
48105
--
Run’n Fun
Vasvári Márton
Freiné Fritz Ildi
Meczker Bettina
Marsalkó-Papp Helga
Patkós Attila
3/4marATOM 31 km buliváltó
31701
--
OTP Paks
Klettlinger Orsolya
Dobszai Zsolt
Görbe Ferenc
Hanol Szilvia
Keresztes Reich Klára
Kiss Norbert
Mácsikné Szabó Kitti
Nagy Anita
Pócza Katalin
Szabó Attila
3/4marATOM 31 km buliváltó
31702
--
Családi buliváltó
Balog Mária
Balog Mária
Orbán László Péter
Michl Balázs
Michl Gábor
Balog Gyöngyike
Balogh Ferenc
Horváth Csaba
Szàsz Kinga
3/4marATOM 31 km buliváltó
31703
--
TanáRock
Nagy Ágnes
Nagy László
Richter Gabriella
Stellios Simiakis
Hosnyánszki Bence
Bernáthné Szabó Adrienn
Bernáthné Szabó Adrienn
Kissné Fiziker Renáta
Balog Csaba
Hosszu Istvánné
Bősz Krisztina
3/4marATOM 31 km buliváltó
31704
--
Ági&Dia
Kálmánné Valki Diána
Mórocz Zoltánné
3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
31501
--
Pedálforgatók
Csicsó Judit
3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
31502
--
Óvatos Villámok
Deák-Bakos Nóra
3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
31503
--
Never Give Up
Őze József
Pákozdi Alexandra
3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
31504
--
"Jó lesz"
Grófné Horváth Anita
Tóth Tamara Franciska
Marton-Takács Viktória
Szabóné Horváth Julianna
Vitéz Norbertné
Tóth Tamara Franciska
Vásári Eszter Ágnes
3/4marATOM 31 km buliváltó
31705
--
Fapuma
Konkoly Balázs
3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
31505
--
GKFO
Osztermajer Mónika
Nagy Máté
Péger Nikolett
Eigner Zita
3/4marATOM 31 km buliváltó
31706
--
Egy következő ötlet
Szolga Anna
3/4marATOM 31 km 2-3 fős csapat
31506
--
  • ATOMfutás 2024

    2024. szeptemberében újra ATOMfutás, melyre elindult a nevezés, jelentős early bird kedvezményekkel!

Kövess minket!

Naprakész információk közösségi oldalainkon

  • ATOMfutás az Instagramon